VERITATIS SPLENDOR -VIVRA PARA CONTARLA
INFO nurt 2
SZUKAJ
www.pressdisplay.com
pod pozycją:
Poland lub International

NASZ KONTAKT redakcja@infonurt2.com

W NUMERZE 39
OD WYDAWCY,
DROGI CZYTELNIKU   
Gratulujemy  wyboru naszego pisma, które jest przeznaczone właśnie dla Ciebie, polskiej elity! Jest nas mało gdyż   polska elita  została wymordowana przed, w czasie i po wojnie, już w PRL-u. Powojenne pokolenie wzrastało na sfałszowanej historii. INFOnurt2 jest jednym z nielicznych pism polskich, które stara się ją odkłamywać i niewątpliwie jedynym, którego, Ty drogi Czytelniku jesteś współredaktorem. JESTEŚMY  NA NAJWIĘKSZYM MIĘDZYNARODOWYM PORTALU INTERNETOWYM PRASY CAŁEGO ŚWIATA  www.pressdisplay.com  PREZENTUJEMY TAM  SPRAWĘ POLSKĄ DLA CAŁEGO  ŚWIATA! EMIGRACJA CAŁEGO ŚWIATA  ŁĄCZNIE Z POLSKĄ MAJĄ DOSTĘP DO INFONURT2.
W numerze 39 polecamy : Mord Generała Sikorskiego opisany na podstawie części danych z dochodzenia wywiadu Brytyjskiego gdyż reszta będzie ujawniona dopiero w 2050 roku a więc 107 lat po zamachu Analiza Propagandy dokonana przez prof. Chomskiego (USA).Wiwisekcja potwornego mordu intelektualnej elity Narodu Polskiego w latach 1939 - 1956 .Szczegóły działania „uśpionego agenta” K. Starzyńskiego wraz z penetracją i likwidacją Polonii i Rządu Polskiego w Londynie.Cieszymy się niezmiernie z awansu Polaka Stanisława Dziwisza na Kardynała- Jego sylwetkę przypominamy tylko skrótowo , jako że wszyscy Go znamy i cenimy za Jego służbę u boku Papieża Jana Pawła II.. Pisma i organizacje które przez 12 lat prowadziły propagandę jako „patrioci” polscy – kontynuują popieranie „mniejszego zła „ czyli komunistów .  Wielki działacz polonijny Kobylański, Radio Maryja  (Zamieniło się w” Radio o. Rydzyka” !), Nasz Dziennik,  profesorowie Pogonowski, Bartnik –a wszyscy za granicą nagle zaczęli otrzymywać nadzór z konsulatów w tej samej żydowskiej obsadzie ..  Tak samo działają wszystkie organizacje polonijne, nękane aktualnie zmianami na różnych stanowiskach agentów UB na WSI ( Np.KPK w Kanadzie ).  Polskojęzyczne media pieją w zachwycie nad nieistniejącymi zmianami w kraju ,  potwierdzając jednocześnie iż są   na usługach ludzi będących u władzy w Polsce.  MAMY DALEJ PRL BIS , ZA GRANICĄ ORGANIZACJE POLONIJNE SĄ CAŁKOWICIE PRZEJĘTE PRZEZ AGENTÓW SS  PRL, PLACÓWKI ZAŚ DYPLOMATYCZNE - TO PRZECHOWALNIA JUŻ  3 POKOLEŃ NAMIESTNIKÓW PRL I CZŁONKÓW ICH RODZIN.
 Czytaj WYDANIE INTERNETOWE  http://infonurt2.com   od 300 do 500 stron, unikalne pismo w którym znajdziesz pełne ubeckie listy  a w nich  nazwiska   agentów UB  Krzysztofa Dzikowskiego  (WIR ?) i  Zbigniewa Świderskiego ( księgarnia  PEGAZ ? )

Uwaga : wydanie papierowe jest do nabycia via internet za CAN $20.00 /rok                 
UWAGA :  OPINIE PRZEDSTAWIONE W ARTYKUŁACH PREZENTOWANYCH W INFONURT2 SĄ ORYGINALNYMI OPINIAMI AUTORÓW Z KTÓRYMI NIE ZAWSZE SIĘ ZGADZA WYDAWCA.PISMA .
       INFONURT2  NIE PODLEGA ŻADNEJ CENZURZE.

W NUMERZE
Był kapusiem w SB -Jerzy PRUS, New Jersey  
Żydowscykomuniści na ziemiach polskich w latach 1941-1944                                                
PROPAGANDA (Collateral language)               
Metoda Rydzyka
Jak Amerykanie tracą wolność                         
Gniew muzułamanów z powodu prasowych żartów                                                                  
Dlaczego wierzymy w Boga?                            
Likwidacja działaczy Polnii i Rządu
w Londynie                                                         
Najpierw prawda, potem wybaczenie               
Sędzia "Śmierć"Sowiecka sprawiedliwość w Polsce 1944-1956                                                                                                  
TAJEMNICA GIBRALTARSKA