VERITATIS SPLENDOR -VIVRA PARA CONTARLA
INFO nurt 2
SZUKAJ
www.pressdisplay.com
pod pozycją:
Poland lub International

NASZ KONTAKT redakcja@infonurt2.com

W NUMERZE 40
OD WYDAWCY INFOnurt2
DROGI CZYTELNIKU   
Gratulujemy  wyboru naszego pisma, które jest przeznaczone właśnie dla Ciebie, polskiej elity! Jest nas mało gdyż   polska elita  została wymordowana przed, w czasie i po wojnie, już w PRL-u. Powojenne pokolenie wzrastało na sfałszowanej historii. INFOnurt2 jest jednym z nielicznych pism polskich, które stara się ją odkłamywać i niewątpliwie jedynym, którego, Ty drogi Czytelniku jesteś współredaktorem. JESTEŚMY  NA NAJWIĘKSZYM MIĘDZYNARODOWYM PORTALU INTERNETOWYM PRASY CAŁEGO ŚWIATA  www.pressdisplay.com  PREZENTUJEMY TAM  SPRAWĘ POLSKĄ DLA CAŁEGO  ŚWIATA! EMIGRACJA CAŁEGO ŚWIATA  ŁĄCZNIE Z POLSKĄ MAJĄ DOSTĘP DO INFONURT2.

W numerze 40 polecamy : *Pierwsza potyczka w Sądzie w Toronto w sprawie zniesławienia waszego wydawcy BOHDANA SZEWCZYKA. Treść tego zniesławienia znajdziesz pod jego nazwiskiem na GOOGLE po angielsku i po Polsku pt. „Przyszedł kupiec do Szewczyka”. Jest to zbiór kłamliwych oświadczeń w obu językach z dodatkiem plugawych insynuacji niejakiego „redaktora „ K. Dzikowskiego . Oczywiście wydawca w języku angielskim RECO okazał się całkowicie bezbronnym ( nawet nie zarejestrował obrony), co do wersji polskiej to lepiej nie wspominać . Próbują się bronić statutem który im daje immunitet ( bezkarność).
Mamy dużo informacji o „służbie „ kościoła w czasie okupacji komunistycznej w Polsce i Niemczech gdzie w opinii ówczesnych działaczy solidarności było ich około 30% liczby księży. Do tego należy doliczyć 1800 agentów na stanowiskach kierowniczych Solidarności- co daje nam pełny i jasny obraz przejęcia i sabotażu idei Solidarności przez jej wodza „BOLKA” ( Przypominamy iż Bolek właśnie „wygrał” sprawę o zniesławienie z Wyszkowskim któremu „ sąd „ w Gdańsku odmówił przedstawienia świadków. Witam w Klubie „ jestem w podobnej sytuacji – chociaż to Kanada – najlepszy kraj na świecie „ Tym w kraju i za granicą jeszcze raz „gratulujemy oddania głosów na mniejsze zło czyli PIS, które właśnie wykańcza ostatnich działaczy Solidarności – coś jak za czasów tatusia Kryże , więc jego synek , obecny wiceminister sprawiedliwości nie przynosi tacie wstydu !! Pewnie żałuje że jeszcze nie wprowadzili w Polsce wyroków śmierci..
Z wielkim żalem żegnamy naszego wielkiego pisarza i marzyciela Stanisława LEMA ,załączając jego ostatni
Czytaj WYDANIE INTERNETOWE  http://infonurt2.com   od 300 do 500 stron, unikalne pismo w którym znajdziesz pełne ubeckie listy  a w nich  nazwiska   agentów UB  Krzysztofa Dzikowskiego  (WIR ?) i  Zbigniewa Świderskiego ( księgarnia  PEGAZ ? )
Uwaga : wydanie papierowe jest do nabycia via internet za CAN $20.00 /rok                 

UWAGA :  OPINIE PRZEDSTAWIONE W ARTYKUŁACH PREZENTOWANYCH W INFONURT2 SĄ ORYGINALNYMI OPINIAMI AUTORÓW Z KTÓRYMI NIE ZAWSZE SIĘ ZGADZA WYDAWCA.PISMA .   
INFONURT2  NIE PODLEGA ŻADNEJ CENZURZE.
Bałtycki tygrys Putina                                          
Totalna blokada                                                    
Żyd Nahlik, co nauczał Polaków filozofii marksistowskiej.                                                  
Dywersja czy głupota?                                    
Czy Żydzi stosują duszący uchwyt
za gardło USA?                                                           
NASI I CHAMY..                                                  
Dzierżyński i Beria podnoszą łeb                        
Kłamstwo katyńskie                                                
Potajemne loty na przesłuchania i tortury        
Zmarł Stanisław Lem                                         
Stan procesu sądowego                                    
Kogo muszą przeprosić Żydzi?