VERITATIS SPLENDOR -VIVRA PARA CONTARLA
INFO nurt 2
SZUKAJ
www.pressdisplay.com
pod pozycją:
Poland lub International

NASZ KONTAKT redakcja@infonurt2.com

W NUMERZE 41
DROGI CZYTELNIKU        
Gratulujemy  wyboru naszego pisma, które jest przeznaczone właśnie dla Ciebie, polskiej elity! Jest nas mało gdyż   polska elita  została wymordowana przed, w czasie i po wojnie, już w PRLu. Powojenne pokolenie wzrastało na sfałszowanej historii. INFOnurt2 jest jednym z nielicznych pism polskich, które stara się ją odkłamywać i niewątpliwie jedynym, którego, Ty drogi Czytelniku jesteś współredaktorem. JESTEŚMY  NA NAJWIĘKSZYM MIĘDZYNARODOWYM PORTALU INTERNETOWYM PRASY CAŁEGO ŚWIATA  www.pressdisplay.com  PREZENTUJEMY TAM  SPRAWĘ POLSKĄ DLA CAŁEGO  ŚWIATA! EMIGRACJA CAŁEGO ŚWIATA  ŁĄCZNIE Z POLSKĄ MAJĄ DOSTĘP DO INFONURT2. Nr. 41 możesz kupić też na dysku  zas $5.50. Czytaj też spejalne wydanie internetowe  ( ok. 400str ) na  : www.infonurt2.com. Jezeli jesteś zablokowany możesz wejsć na www.googlr.com ,  napisz Bohdan Szewczyk  i tu juz masz stronę główną  infonurt2 !!
W  numerze  41 polecamy szczególnej uwadze  :Fragment książki ( Upadek Polski) wydanej  w 1936 lat    ,za której posiadanie dostawało się w ZSRR  bez sądu karę smierci  a dziś  wydanie 2000 roku jest wykupiona przez „naszych” .... ale możesz  kupić ją  u nas na dysku   $10.00 + przesyłkaStaramy się pomóc byłemu prezydentowi PRL bis w awansie na szefa ONZ prezentując zasługi jego Tatusia  w elimancji polskiej elity  ... powtarzamy to na usilne żądania czytelników  ...Porozumiemie między ŻYDAMI  a żydowskimi  KATOLIKAMI  w sprawie usunięcia pomników ofiar w Oświęcimiu..Z czego  nmatychmiast skorzystali Niemcy zarzucając nam , ich ofiarom , zbrodnie...Powiększa sie nam coraz bardziej różnica niedzy o. M.Kolbe i o, Rydzykiem którego księgowy zeznaje  aktualnie w prokuraturze ...„ Zbrodnia Bez Kary „  opowiada zaś o przywłaszczeniu Polski  przez nomenklaturę komunistów Czytaj WYDANIE INTERNETOWE  http://infonurt2.com   od 300 do 500 stron, unikalne pismo w którym znajdziesz pełne ubeckie listy!!
Uwaga : wydanie papierowe jest do nabycia via internecie za CAN $20.00 /rok     Książke   dr.ks . Trzeciaka „ Artykuły mędrców w praktyce  -kupisz na dysku  za $10.00 + koszt przesyłki              UWAGA :  OPINIE PRZEDSTAWIONE W ARTYKUŁACH PREZENTOWANYCH W INFONURT2 SĄ ORYGINALNYMI OPINIAMI AUTORÓW Z KTÓRYMI NIE ZAWSZE SIĘ ZGADZA WYDAWCA.PISMA I
INFONURT2  NIE PODLEGA ŻADNEJ CENZURZE.            
W NUMERZE

Kandydat na Szefa ONZ
Kwasniewski –Izaak Stoltzman            

ZBRODNIA BEZ KARY                         

„Zmierzch” Izraela                                

Abu Musab al-Zarkawi zginął w ataku lotniczym ?                                            

Porozumienie miedzy żydami
A katolikami:

„Karmel Oświęcimski będzie zamknięty za 2 lata"                                                

Bolek w akcji z ferajną .. nie zdezerterował..  cały czas na służbie nomenklaturty..                                     

Kasjer Radia Maryja" przesłuchiwany przez prokuraturę                                 

Niemcy zarzucają nam zbrodnie