Z punktu widzenia prawnego żadne pieniądze ani panu Harrisowi, ani jego Komitetowi, ani Światowemu Kongresowi Żydów się nie należą

 

Pełny tekst komunikatu na oficjalnej stronie AJC

Press Releases

AJC Board Delegation Visits Poland

March  15, 2006 – Warsaw, Poland – An AJC leadership delegation visiting Warsaw met with Prime Minister Kazimierz Marcinkiewicz, President Lech Kaczynski, and Speaker of the Parliament Marek Jurek. The group, led by AJC Executive Director David Harris, also celebrated the tenth anniversary of the Polish-American Jewish exchange program, which AJC sponsors in partnership with the Polish-based Forum for Dialogue among the Nations.

In meetings with the AJC delegation, each Polish leader stressed the importance of strengthening Transatlantic ties and Polish–Israeli relations and promised to be a strong voice for these efforts within the European Union. The President and the Prime Minister both asserted that Poland would stand firm in opposition to Iranian nuclear efforts and to any attempts to weaken the European community’s resolve against Hamas if it does not disavow its terrorist agenda.

Prime Minister Marcinkiewicz acknowledged the need to adopt legislation that would address private property claims, including those of Holocaust survivors and their heirs. President Kaczynski also spoke to the importance of addressing this issue. Each leader pledged that legislation would be presented and adopted before the end of the calendar year. Parliamentary Speaker Jurek also indicated that after seventeen years, the Polish Government must finally complete this unfinished issue.

While in Poland, the AJC delegation also traveled to the Belzec Memorial and Museum, the site of the former Nazi death camp, to participate in ceremonies marking the 64th anniversary of the first deportations on March 17, 1942. The Memorial and Museum, a joint project of the AJC and the Government of Poland, was dedicated in 2004.

Infonurt2 : pamietajmy ze to w tym samym  miesiacu 03  Marrzec Sąd Najwyższy USA odrzucił wszelkie rządania Zydow od Polski I Austrii. Panika wśród szantarzystów żydowskich działających pod ochroną , Kondresu Zydowskiego Ameryki i Polskiego Rządu jest więc zrozumiała. Posmiewiskiem i chańbą sa tu Zydzi z Polski którzy , działając pod zmienionymi naqzwiskami na polskie ,mimo że Rząd Polski i Ministerstwo skarbu zostali posądzenie o posiadanie dóbr Zydowskich , wygrali sprawę a teraz zabiegają do tychże Żydów z USA aby jednak odszkodowanie od Polski wzięli które im oni dobrowolnie , poprzez ustawe i akceptację Sejmu i Senatu, po prostu darują!!!  Oczywiście wyrok Sadu USA jest starannie  ukrywany przez wszystkie polskojęzyczne media  zarówno w kraju i za granicą ..Można go jedynie znależć  w Infonurt2  oraz na prośbe : możemy dostarczyć na adres emailowy  w 2 jezykach : angielskim- oryginał i polskim w tłumaczeniu przez tłumacza sądoweg/przysięgłego.Pamietajmy też iż jeden z najwyższych polskojęzycznych  namiestników/bliżniaków jest profesorem praw!!!.

Komentarz · Radio Maryja · 29 marca 2006   |   www.michalkiewicz. pl
(...)
Zachęcony tymi łatwymi pieniędzmi Światowy Kongres Żydów, główna firma koncernu holokaustowej industrii, ustami swego ówczesnego sekretarza, pana Izraela Singera, zażądała od Polski kolejnego haraczu. Tym razem chodziło o mienie pozostawione przez Żydów zabitych w czasie wojny przez Niemców. Pan Singer wprawdzie ani ich brat, ani swat, ale z dużym tupetem zagroził Polsce, ze jeśli nie zastosuje się do żądań Kongresu i nie przekaże co najmniej 60 miliardów dolarów, to „
będzie upokarzana na arenie międzynarodowej”. Efektem tego „upokarzania” były awantury urządzane przez Żydów na terenie oświęcimskiego obozu, rozdmuchanie incydentu w Jedwabnem, a obecnie – przygotowania do wielkiej propagandowej imprezy w Kielcach, w rocznicę tak zwanego „pogromu”. To „upokarzanie” Polski postępuje równolegle do zdejmowania winy za wymordowanie Żydów z Niemców. Kontrolowana przez przedsiębiorstwa holokaustu amerykańska prasa pilnuje się, żeby nigdy nie pisać o „Niemcach”, tylko zawsze – o „nazistach”, którzy nawet posługiwali się „nazistowskim” językiem, za to na Polsce używa sobie na całego, pisząc m.in. o „polskich obozach zagłady”. No ale Niemcy zapłacili Izraelowi co najmniej 100 miliardów marek i nadal płacą, m.in. dostarczając okręty podwodne, więc jakiegoś winowajcę trzeba znaleźć, bo w przeciwnym razie świat mógłby sobie pomyśleć, że ci Żydzi poumierali śmiercią naturalną.
michalkiewicz
Żeby łatwiej rozmiękczyć Polaków i w ten sposób wyciągnąć od Polski co najmniej 60 miliardów dolarów, trzeba z jednej strony oczerniać nas przed światem jako naród morderców, a z drugiej – doprowadzać nas do stanu bezbronności wobec żydowskich żądań poprzez systematyczną tresurę w tak zwanej tolerancji i w tak zwanym dialogu. Owa tolerancja, to nic innego, jak przyjęcie żydowskiego punktu widzenia, zaś dialog – to nic innego, jak potulne spełnianie wszystkich zachcianek przedsiębiorstwa holokaust.
michalkiewicz
W tej tresurze ogromna rolę pełni „Gazeta Wyborcza”, będąca zresztą osobliwym przykładem żydowskiej piątej kolumny na terenie Polski. Oto w grudniu ub. roku odwiedzili Polskę przedstawiciele władz izraelskich, żądając od rządu polskiego spacyfikowania Radia Maryja, które, nazywając rzeczy po imieniu, psuje przedsiębiorstwu holokaust interes. Jednocześnie „Gazeta Wyborcza” przypuściła niezwykle intensywny atak na Radio Maryja, pozyskując w charakterze tak zwanych „pożytecznych idiotów” również niektórych przedstawicieli duchowieństwa. W samym tylko grudniu naliczyłem w „Gazecie Wyborczej” aż 26 publikacji poświęconych Radiu Maryja, a wszystkie utrzymane mniej więcej w takim samym tonie, jakiego arcykapłan Kajfasz używał wobec Pana Jezusa. Ta gazetowa ofensywa miała na celu stworzenie atmosfery sprzyjającej ustępliwości rządu wobec żądań przedstawicieli izraelskich władz. Nawiasem mówiąc, wysunięte przez przedstawicieli izraelskich władz żądanie spacyfikowania Radia Maryja stanowiło bezprzykładną ingerencję w polskie sprawy wewnętrzne i zamach na wolność słowa i wolność mediów. Warto zatem pokazać, jak „Gazeta Wyborcza” realizuje zlecone zadania w dziedzinie kneblowania wolnych mediów w Polsce.
michalkiewicz
Po co była potrzebna ta akcja przeciwko Radiu Maryja w grudniu ub. roku? Ano po to, że 16 marca roku bieżącego zjawił się w Polsce pan Dawid Harris i po raz kolejny zażądał od rządu pieniędzy. Pan Harris stoi na czele Amerykańskiego Komitetu Żydowskiego. Jest to jeden z mniejszych zakładów przedsiębiorstwa holokaust, ale jest to jego jedyna zaleta. W odróżnieniu od Światowego Kongresu Żydów, który idzie na całość i żąda od Polski co najmniej 60 miliardów dolarów, Komitet pana Harrisa chce tylko 2,5 miliarda. Jest mniejszy i tańszy, ale to jedyna jego zaleta, bo tak naprawdę, to nic nie może. Pan prezydent Kaczyński podczas swojej wizyty w Ameryce prosił go, żeby wstawił się za nami w amerykańskich mediach, by przestały pleść o „polskich obozach zagłady”, ale pan Harris, mimo obietnic, nie ma na to żadnego wpływu, bo oto największe nowojorskie gazety używają tego określenia w najlepsze, bez oglądania się na pana Harrisa.
michalkiewicz
Więc 16 marca pan Harris pojawił się w Polsce po raz kolejny, stanowczo żądając pieniędzy. Niestety tym razem uzyskał obietnicę, że rząd postara się załatwić tę sprawę „jeszcze w tym roku”.
michalkiewicz
Dlaczego „niestety”? Dlatego, że z
punktu widzenia prawnego żadne pieniądze ani panu Harrisowi, ani jego Komitetowi, ani Światowemu Kongresowi Żydów się nie należą. Zgodnie z prawem polskim, a konkretnie – z przepisami dekretu z 8 października 1946 roku – prawo spadkowe – jeśli do 1 stycznia 1949 roku nie zostało przed polskim sądem wydane posta cony, przypada Skarbowi Państwa. Oznacza to, że nowienie o stwierdzeniu nabycia spadku – to taki spadek, jako tzw. utra menadżerowie przedsiębiorstwa holokaust zwyczajnie chcą od państwa polskiego te miliardy dolarów wyłudzić.
michalkiewicz
Dlaczego w takim razie rząd złożył im jakieś obietnice? Trzeba wyraźnie powiedzieć: wszelkie próby smarowania tego tłustego połcia pieniędzmi wyłudzonymi od Polski borykającej się z ekonomicznymi problemami, są nie do pogodzenia z obroną narodowego interesu. Trzeba w związku z tym przypomnieć, że zarówno pan prezydent Kaczyński, jak i pan premier Marcinkiewicz obiecywali zwrócić szczególną uwagę na obronę interesu państwowego w stosunkach międzynarodowych. Niechże go więc bronią, zaś my życzymy, żeby nigdy nie zabrakło im odwagi, zwłaszcza gdyby jeszcze raz przyjechał pan Harris, nawet w towarzystwie naszego wroga, pana Izraela Singera.
michalkiewiczStanisław Michalkiewicz.

Infonurt 2 : tak więc Zydzi z USA mają tylko jedną drogę do Kasy Polskiego Narodu: Dobrowolny Dar , Ustawa 133  w sejmie przygotowana przez Zydow w Polskim  Rządzie , czeka na zatwierdzenie. Sam fakt jej przygotowania , poddania pod glosowanie w Sejmie jest oczywistą zdrada Stanu i Intersu Narodu Polskiego.  Tym samym obecny rząd i Sejm ewidentnie  dokonali najwiekszego przestępstwa kryminalnego, Pytaniem teraz jest dlaczego Sejm  milczy , dlaczego rząd z Prezydentem nie podał sięjeszcze do dymisji ?? Co do Singera to jest on już wykluczony z Kongresu i Komisji Roszczeniowej.... z polecenia Generalnego Prokuratora Nowego Jorku za malwersacje finsowe ..SHALLOM 29Czerwiec 2007Kanada