IMIENNA LISTA POSŁÓW którzy głosowali za przekazaniem Żydom w USA

$65 miliardów

Jest kwestją „być albo nie być”    dla Polski : jezeli Polacy chcą przetrwać jako Naród Polski  w suwrennym , wolnym kraju, to powinni tych ludzi jak i nastepujące po nich 2 pokolenia krewnych – USUNĄĆ  Z  POLITYKI  I  Z JAKIEGOKOLWIEK REPREZENTOWANIA LUDNOŚCI POLSKIEJ  W KRAJU I ZA GRANICĄ  NA STANOWISKACH ADMINISTRACJI PAŃSTWOWEJ , NA WSZYSTKICH JEJ SZCZEBLACH. OSOBNICY NA TEJ LIŚCIE

GŁOSOWANIEM NA „TAK” OŚWIADCZYLI ŻE CHCĄ ODDAĆ CAŁY KRAJ W NIEWOLĘ  NA NASTĘPNE 60 LAT . WNASTĘPNYCH WYBORACH POWINNI POLACY PRZYSTĄPIĆ MASOWO DO URN WYBORCZYCH I GŁOSOWAĆ TYLKO NA POLAKÓW  Z EMIGRACJI WEWNETRZNEJ – 30 MILIONÓW I POZA GRANICAMI KRAJU – 20 MILIONÓW OBYWATELI NARODU POLSKIEGO.            

 Ustawa druk nr 133 Glosowanie 

GŁOSOWANIE Nr 15 - POSIEDZENIE 24.
Dnia 08-09-2006 Godz. 09:21

 

Pkt 5. porz. dzien. Pierwsze czytanie rządowego projektu ustawy o rekompensatach za przejęte przez państwo nieruchomości oraz niektóre inne składniki mienia

 

Głosowanie nad przyjęciem wniosku o skierowanie rządowego projektu ustawy o rekompensatach za przejęte przez państwo nieruchomości oraz niektóre inne składniki mienia, zawartego w druku nr 133, do komisji nadzwyczajnej, która zostanie powołana

 

Głosowało - 418  Za - 373  Przeciw - 45  Wstrzymało się - 0  Nie głosowało - 42 

 

 

Klub/Koło

Liczebność

Głosowało

Za

Przeciw

Wstrzymało się

Nie głosowało

 

PiS

155

147

147

-

-

8

 

PO

131

116

116

-

-

15

 

SLD

55

45

-

45

-

10

 

Samoobrona

53

51

51

-

-

2

 

LPR

29

28

28

-

-

1

 

PSL

25

20

20

-

-

5

 

niez.

7

6

6

-

-

1

 

NKP

5

5

5

-

-

-

Głosowania na posiedzeniach Sejmu V kadencji

Strona główna Sejmu

 


 

Wyniki głosowania nr 15 dnia 08-09-2006

 

Posłowie PiS głosujący Za

 


 

 

 

 

 

 

 

 

1.

Adamczyk Andrzej

2.

Andzel Waldemar

3.

Arent Iwona

 

4.

Ast Marek

5.

Bartyzel Małgorzata Maria

6.

Bielecki Jerzy

 

7.

Bogucki Jacek

8.

Bosak Bogusław

9.

Brudziński Joachim

 

10.

Bubula Barbara

11.

Ceglecka-Zielonka Teresa

12.

Chłopek Aleksander

 

13.

Chmielowiec Zbigniew

14.

Chrapkiewicz Daniela

15.

Cybulski Piotr

 

16.

Cymański Tadeusz

17.

Czarnecki Krzysztof

18.

Czarnecki Witold

 

19.

Czartoryski Arkadiusz

20.

Czepe Roman

21.

Czesak Edward

 

22.

Ćwierz Andrzej

23.

Dera Andrzej Mikołaj

24.

Dobrzyński Leszek

 

25.

Dolata Zbigniew

26.

Falfus Jacek

27.

Gajewska Karolina

 

28.

Girzyński Zbigniew

29.

Giżyński Szymon Stanisław

30.

Golba Mieczysław

 

31.

Goliński Marian Tomasz

32.

Gołojuch Kazimierz

33.

Gosiewska Małgorzata

 

34.

Gosiewski Jerzy

35.

Gosiewski Przemysław Edgar

36.

Górski Artur

 

37.

Górski Tomasz

38.

Hoc Czesław

39.

Hofman Adam

 

40.

Jach Michał

41.

Jackiewicz Dawid

42.

Jagiełło Jarosław

 

43.

Janik Grzegorz

44.

Jasiński Wojciech

45.

Jędrych Jędrzej

 

46.

Jurek Marek

47.

Jurgiel Krzysztof

48.

Karasiewicz Lucjan

 

49.

Karski Karol

50.

Kempa Beata

51.

Kilian Wiesław

 

52.

Kloc Izabela

53.

Kłeczek Dariusz Antoni

54.

Kłosowski Sławomir

 

55.

Kołakowski Lech

56.

Kołakowski Robert

57.

Kościelniak Jacek

 

58.

Kowal Paweł

59.

Kowalczyk Henryk

60.

Kozak Zbigniew

 

61.

Kraczkowski Maks

62.

Krasulski Leonard

63.

Krzywicki Piotr

 

64.

Kuchciński Marek

65.

Kurski Jacek

66.

Latos Tomasz

 

67.

Libicki Jan Filip

68.

Lipiec Krzysztof

69.

Lipiński Adam

 

70.

Liss Andrzej

71.

Lysko Alojzy

72.

Łatas Marek Jerzy

 

73.

Maciejewski Krzysztof

74.

Madziarczyk Tadeusz

75.

Malik Ewa

 

76.

Marianowska Barbara

77.

Markowski Tomasz

78.

Masłowska Mirosława

 

79.

Matuszewski Marek

80.

Matuszny Kazimierz

81.

Mazurek Beata

 

82.

Mężydło Antoni

83.

Michałkiewicz Krzysztof

84.

Mikuła Krzysztof

 

85.

Mojzesowicz Wojciech

86.

Moskal Kazimierz

87.

Mularczyk Arkadiusz

 

88.

Natalli-Świat Aleksandra

89.

Nowak Maria Teresa

90.

Olendzka Halina

 

91.

Olszewski Dariusz

92.

Ołdakowski Jan

93.

Opioła Marek

 

94.

Ożóg Stanisław

95.

Pakuła-Sacharczuk Anna

96.

Paluch Anna

 

97.

Piecha Bolesław Grzegorz

98.

Pięta Stanisław

99.

Piłka Marian

 

100.

Polaczek Jerzy

101.

Polak Marek

102.

Poncyljusz Paweł

 

103.

Puza Adam

104.

Rogacki Adam

105.

Rojek Józef

 

106.

Roman Giovanni

107.

Rusiecki Jarosław

108.

Sadurska Małgorzata

 

109.

Seliga Dariusz

110.

Sellin Jarosław

111.

Siarka Edward

 

112.

Sośnierz Andrzej

113.

Stawiarski Jarosław

114.

Stryjska Małgorzata

 

115.

Surmacz Marek

116.

Suski Marek

117.

Szarama Wojciech Piotr

 

118.

Szczypińska Jolanta

119.

Szlachta Andrzej

120.

Szrajber Bartłomiej

 

121.

Szwed Stanisław

122.

Szydło Beata

123.

Szyszko Jan

 

124.

Tchórzewski Krzysztof

125.

Tobiszowski Grzegorz

126.

Tomczak Jacek

 

127.

Walkowiak Andrzej

128.

Wassermann Zbigniew

129.

Wawryniewicz Ryszard

 

130.

Wiązowski Waldemar

131.

Wiśniewska Jadwiga

132.

Wiśniewska Lucyna

 

133.

Wita Tadeusz

134.

Witek Elżbieta

135.

Wojtkiewicz Michał

 

136.

Woźniak Tadeusz

137.

Wójcik Michał

138.

Wróbel Marzena

 

139.

Zając Stanisław

140.

Zawisza Artur

141.

Zawiślak Sławomir

 

142.

Zbonikowski Łukasz

143.

Zieliński Jarosław

144.

Ziobro Zbigniew

 

145.

Zuba Maria

146.

Zubowski Jan

147.

Żaczek Jarosław

 


 

Wyniki głosowania nr 15 dnia 08-09-2006

 

Posłowie PO głosujący Za

 


 

 

 

 

 

 

 

 

1.

Abgarowicz Łukasz Maria

2.

Arndt Paweł

3.

Augustyn Urszula

 

4.

Aziewicz Tadeusz

5.

Biernacki Marek

6.

Biernat Andrzej

 

7.

Bojko Bogdan

8.

Bublewicz Beata

9.

Budnik Jerzy

 

10.

Chlebowski Zbigniew

11.

Chmielewski Stanisław Marcin

12.

Chwierut Janusz

 

13.

Czerwiński Andrzej

14.

Dolniak Grzegorz

15.

Drzewiecki Mirosław Michał

 

16.

Duda Jarosław

17.

Dzikowski Waldy

18.

Fabisiak Joanna

 

19.

Fedorowicz Jerzy Feliks

20.

Fiedler Arkady

21.

Fiedorowicz Czesław

 

22.

Gadowski Krzysztof

23.

Gałażewski Andrzej

24.

Gawłowski Stanisław

 

25.

Głogowski Tomasz

26.

Grabarczyk Cezary

27.

Grad Aleksander

 

28.

Graś Paweł

29.

Gronkiewicz-Waltz Hanna

30.

Grupiński Rafał

 

31.

Grzegorek Krzysztof

32.

Gut-Mostowy Andrzej

33.

Hibner Jolanta

 

34.

Huskowski Stanisław Tadeusz

35.

Karpiniuk Sebastian

36.

Karpiński Włodzimierz Witold

 

37.

Kidawa-Błońska Małgorzata

38.

Kleina Kazimierz

39.

Klim Józef Piotr

 

40.

Knosala Ryszard

41.

Komorowski Bronisław

42.

Kopacz Ewa

 

43.

Kopaczewska Domicela

44.

Kopeć Tadeusz

45.

Korzeniowski Leszek

 

46.

Kosecki Roman

47.

Kozdroń Jerzy

48.

Koźlakiewicz Mirosław

 

49.

Krupa Jacek

50.

Kulesza Tomasz

51.

Lamczyk Stanisław

 

52.

Lenz Tomasz

53.

Lipiński Dariusz

54.

Lisek Krzysztof

 

55.

Litwiński Arkadiusz

56.

Łukacijewska Elżbieta

57.

Małecka-Libera Beata

 

58.

Maniura Edward

59.

Markowiak Andrzej

60.

Miodowicz Konstanty

 

61.

Młyńczak Aldona

62.

Mroczek Czesław

63.

Mrzygłocka Izabela Katarzyna

 

64.

Muchacki Rafał

65.

Nitras Sławomir

66.

Nowak Tomasz Piotr

 

67.

Okularczyk Stanisława Anna

68.

Olszewski Paweł

69.

Pacelt Zbigniew

 

70.

Pasło-Wiśniewska Maria

71.

Piechota Sławomir Jan

72.

Pierzchała Elżbieta

 

73.

Pietraszewska Danuta

74.

Piotrowska Teresa

75.

Pitera Julia

 

76.

Plocke Kazimierz

77.

Raczkowski Damian

78.

Radziszewska Elżbieta

 

79.

Raś Ireneusz

80.

Rokita Jan

81.

Rozpondek Halina

 

82.

Rutnicki Jakub

83.

Rybicki Arkadiusz

84.

Rybicki Sławomir

 

85.

Rynasiewicz Zbigniew

86.

Rzymełka Jan

87.

Saługa Wojciech

 

88.

Sawicka Beata Dorota

89.

Schetyna Grzegorz

90.

Siedlaczek Henryk

 

91.

Skowrońska Krystyna

92.

Smirnow Andrzej

93.

Stuligrosz Michał

 

94.

Szczypiński Tomasz

95.

Szejnfeld Adam

96.

Szulc Jakub

 

97.

Szumilas Krystyna

98.

Śledzińska-Katarasińska Iwona

99.

Śpiewak Paweł

 

100.

Świątkowski Maciej

101.

Tomaka Jan Walenty

102.

Tomczykiewicz Tomasz

 

103.

Tusk Donald

104.

Wałęsa Jarosław

105.

Więckowska Ewa

 

106.

Wilk Wojciech

107.

Wojciechowicz Jacek

108.

Wolak Ewa

 

109.

Wójcik Marek

110.

Wycisło Eugeniusz

111.

Wyrowiński Jan

 

112.

Zaremba Krzysztof

113.

Zdrojewski Bogdan

114.

Zielińska-Głębocka Anna

 

115.

Ziemniak Wojciech

116.

Żmijan Stanisław

 

 

 


 

Wyniki głosowania nr 15 dnia 08-09-2006

 

Posłowie PO głosujący Za

 


 

 

 

 

 

 

 

 

1.

Abgarowicz Łukasz Maria

2.

Arndt Paweł

3.

Augustyn Urszula

 

4.

Aziewicz Tadeusz

5.

Biernacki Marek

6.

Biernat Andrzej

 

7.

Bojko Bogdan

8.

Bublewicz Beata

9.

Budnik Jerzy

 

10.

Chlebowski Zbigniew

11.

Chmielewski Stanisław Marcin

12.

Chwierut Janusz

 

13.

Czerwiński Andrzej

14.

Dolniak Grzegorz

15.

Drzewiecki Mirosław Michał

 

16.

Duda Jarosław

17.

Dzikowski Waldy

18.

Fabisiak Joanna

 

19.

Fedorowicz Jerzy Feliks

20.

Fiedler Arkady

21.

Fiedorowicz Czesław

 

22.

Gadowski Krzysztof

23.

Gałażewski Andrzej

24.

Gawłowski Stanisław

 

25.

Głogowski Tomasz

26.

Grabarczyk Cezary

27.

Grad Aleksander

 

28.

Graś Paweł

29.

Gronkiewicz-Waltz Hanna

30.

Grupiński Rafał

 

31.

Grzegorek Krzysztof

32.

Gut-Mostowy Andrzej

33.

Hibner Jolanta

 

34.

Huskowski Stanisław Tadeusz

35.

Karpiniuk Sebastian

36.

Karpiński Włodzimierz Witold

 

37.

Kidawa-Błońska Małgorzata

38.

Kleina Kazimierz

39.

Klim Józef Piotr

 

40.

Knosala Ryszard

41.

Komorowski Bronisław

42.

Kopacz Ewa

 

43.

Kopaczewska Domicela

44.

Kopeć Tadeusz

45.

Korzeniowski Leszek

 

46.

Kosecki Roman

47.

Kozdroń Jerzy

48.

Koźlakiewicz Mirosław

 

49.

Krupa Jacek

50.

Kulesza Tomasz

51.

Lamczyk Stanisław

 

52.

Lenz Tomasz

53.

Lipiński Dariusz

54.

Lisek Krzysztof

 

55.

Litwiński Arkadiusz

56.

Łukacijewska Elżbieta

57.

Małecka-Libera Beata

 

58.

Maniura Edward

59.

Markowiak Andrzej

60.

Miodowicz Konstanty

 

61.

Młyńczak Aldona

62.

Mroczek Czesław

63.

Mrzygłocka Izabela Katarzyna

 

64.

Muchacki Rafał

65.

Nitras Sławomir

66.

Nowak Tomasz Piotr

 

67.

Okularczyk Stanisława Anna

68.

Olszewski Paweł

69.

Pacelt Zbigniew

 

70.

Pasło-Wiśniewska Maria

71.

Piechota Sławomir Jan

72.

Pierzchała Elżbieta

 

73.

Pietraszewska Danuta

74.

Piotrowska Teresa

75.

Pitera Julia

 

76.

Plocke Kazimierz

77.

Raczkowski Damian

78.

Radziszewska Elżbieta

 

79.

Raś Ireneusz

80.

Rokita Jan

81.

Rozpondek Halina

 

82.

Rutnicki Jakub

83.

Rybicki Arkadiusz

84.

Rybicki Sławomir

 

85.

Rynasiewicz Zbigniew

86.

Rzymełka Jan

87.

Saługa Wojciech

 

88.

Sawicka Beata Dorota

89.

Schetyna Grzegorz

90.

Siedlaczek Henryk

 

91.

Skowrońska Krystyna

92.

Smirnow Andrzej

93.

Stuligrosz Michał

 

94.

Szczypiński Tomasz

95.

Szejnfeld Adam

96.

Szulc Jakub

 

97.

Szumilas Krystyna

98.

Śledzińska-Katarasińska Iwona

99.

Śpiewak Paweł

 

100.

Świątkowski Maciej

101.

Tomaka Jan Walenty

102.

Tomczykiewicz Tomasz

 

103.

Tusk Donald

104.

Wałęsa Jarosław

105.

Więckowska Ewa

 

106.

Wilk Wojciech

107.

Wojciechowicz Jacek

108.

Wolak Ewa

 

109.

Wójcik Marek

110.

Wycisło Eugeniusz

111.

Wyrowiński Jan

 

112.

Zaremba Krzysztof

113.

Zdrojewski Bogdan

114.

Zielińska-Głębocka Anna

 

115.

Ziemniak Wojciech

116.

Żmijan Stanisław

 

 

 

Wyniki głosowania nr 15 dnia 08-09-2006

 

Posłowie LPR głosujący Za

 


 

 

 

 

 

 

 

 

1.

Andrejuk Przemysław

2.

Bałażak Witold

3.

Bosak Krzysztof

 

4.

Ciągło Edward

5.

Dobrosz Janusz

6.

Fedorowicz Andrzej

 

7.

Hatka Witold

8.

Jarota Jan

9.

Kawa Marek

 

10.

Kołodziej Janusz

11.

Kotlinowski Marek

12.

Mańka Andrzej

 

13.

Masin Arnold

14.

Murias Halina

15.

Murzyn Leszek

 

16.

Orzechowski Mirosław

17.

Ośko Edward

18.

Parda Radosław

 

19.

Pawłowiec Daniel

20.

Pawłowski Szymon

21.

Ratajczak Elżbieta

 

22.

Sobczak Bogusław

23.

Sosnowski Antoni

24.

Strąk Robert

 

25.

Ślusarczyk Piotr

26.

Wiechecki Rafał

27.

Wierzejski Wojciech

 

28.

Zadora Stanisław

 

 

 

 

 


 

Wyniki głosowania nr 15 dnia 08-09-2006

 

Posłowie PSL głosujący Za

 


 

 

 

 

 

 

 

 

1.

Bury Jan

2.

Dutka Bronisław

3.

Grzeszczak Eugeniusz

 

4.

Grzyb Andrzej

5.

Kalemba Stanisław

6.

Łopata Jan

 

7.

Łuczak Mieczysław Marcin

8.

Ozga Krystyna

9.

Pałys Andrzej

 

10.

Pawlak Mirosław

11.

Pawlak Waldemar

12.

Sawicki Marek

 

13.

Sławecki Tadeusz

14.

Smolarz Henryk

15.

Sopliński Aleksander

 

16.

Sosnowski Zbigniew

17.

Włodkowski Zbigniew

18.

Woda Wiesław

 

19.

Zych Józef

20.

Żelichowski Stanisław

 

 

 

Wyniki głosowania nr 15 dnia 08-09-2006

 

Posłowie niezrzeszeni głosujący Za

 


 

 

 

 

 

 

 

 

1.

Dębicki Tadeusz

2.

Galla Ryszard

3.

Kaczyński Ryszard

 

4.

Kroll Henryk

5.

Pilarz Józef

6.

Szyga Krzysztof

 

Wyniki głosowania nr 15 dnia 08-09-2006

 

Posłowie NKP głosujący Za

 


 

 

 

 

 

 

 

 

1.

Daszyk Marian

2.

Kowalski Bogusław

3.

Masłowska Gabriela

 

4.

Sobecka Anna

5.

Wrzodak Zygmunt