O.Rydzyk walczy z szambem  (czytaj PiSem)

Nie nazywajmy szamba perfumerią - powiedział już tydzień temu Tadeusz Rydzyk o tym, co dzieje się w Pałacu Prezydenckim. Od tamtej pory duża część polskiej debaty politycznej skupiła się na tym, czy szambo obraża prezydencką małżonkę.

(rys. Artur Krynicki/Wirtualna Polska)

 


 Dyrektor Radia Maryja za pomocą mało pachnącej metafory postanowił pouczyć rządzących, że nie realizują jego linii politycznej. Jestem zbulwersowany tym, że do Pałacu Prezydenckiego są zaproszeni dziennikarze, którzy są przeciwko pozytywnym zmianom w Polsce, którzy cynicznie się zachowują. To, co dzisiaj się stało, to był skandal i nie nazywajmy tego inaczej, nie nazywajmy szamba perfumerią - powiedział Rydzyk, komentując spotkanie Marii Kaczyńskiej z dziennikarkami i działaczkami, na którym Pierwsza Dama podpisała list postulujący niezmienianie konstytucyjnych zapisów o ochronie życia.

Od czasu wypowiedzi Rydzyka o szambie politycy dzielą się na tych, którzy uważają, że ojciec dyrektor powinien przeprosić Marię Kaczyńską i tych, którzy - jak Marek Jurek - nie lubią pouczać księży.

 

Infonurt2 : OBIE SKŁÓCONE STRONY NIE MAJĄ RACJI...O.RTYDZYK POWIEDZIAŁ PRAWDZIWY KOMPLEMENT ..TYLKO DLACZEGO RADZIŁ WYBORCOM GŁOSOWAĆ NA „PRAWICOWY”PIS ? KTO PIERWSZY ODGADNIEDOSTANIE WOLNY WSTEP  DO KLUBU INFONURT2 NA 6 MIES IECY –ODPOWIEDZ NA FORUM!www.infonurt2.com