Zdjęcie Rektora Jarosza, Polaka, Katolika katowanego w wiezieniu za sukces: za stworzenie Wyższej Uczelni z 15 tysiacami studentów mówi samo za siebie – UCZELNI, KTÓRĄ JUŻ ZREDUKOWANO DO 3 TYS .

Bliski śmierci głodowej dostaje zwolnienie za kaucją 35 tys zł.  Akcja przy naszym udziale jak na razie powiodła się - Rektor został zwolniony 25 kwietnia -  ale częściowo, gdyż nadal potrzeba jeszcze do 9 maja 2008 dopłacić 20 tys zł.. Majętni Polacy/Polki mogą wysyłać pieniądze na adres:

Główny Komitet Obrony Prof. zw. dr. hab. Antoniego Jarosza

i Osób Represjonowanych w Polsce

adresuj czek lub przekaz Western Union na:

mgr Eugeniusz Koprowski

25-327 Kielce, ul. Wielkopolska 12/19

Polska

Poland

e-mail: koprowski_e7@wp.pl
tel. kom. (+ 48) 664697267

 

    Liczy się każdy złoty, dolar czy euro..

Nawet po wycofaniu kaucji warto pozostawić pieniądze na pomoc innym represjowanym Polakom i Polkom w kraju i za granicą.

Dalsza informacja o kolaborantach, którzy obecnie likwidują państwo polskie dla  ukrycia swoich i ich mocodawców zbrodni na Narodzie Polskim - przedstawiamy książkę pisarza Jana Marszałka KOLABORANCI. To dzisiejsi prezydenci, premierzy , ministrowie, posłowie i senatorzy. Nie maja żadnch oporów w likwidacji państwa polskiego, z którego czerpali i ostanio przejęli – prywatyzacja - wszystkie dobra narodowe. KALENDARIUM ŻYDÓW POLSKICH - Tysiącletnia gościna Żydów w Polsce doprowadziła dziś do ponownej likwidacji Państwa. Jeszcze przed jej likwidacją

„Polski” premier Tusk obiecuje Żydom w USA 21 miliardów dolarów - co jest przestępstwem w świetle wyroku Sądu Najwyższego USA z marca 2006 roku, który odrzuca jakiekolwiek roszczenia Żydów. Kolejna przestępcza ekipa żydowska w akcji rabunkowej Polski. (Sygnatura akt 02-7844)

Do wszystkich Polaków i Polek w kraju i za granicą :

NIE LĘKAJCIE SIĘ” - JAK MAWIAŁ PAPIEŻ POLAK JPII.

 

W Polsce jest tylko nieliczna policja i grupy pachołków żydowskich, które potrafią się znęcać nad starym człowiekiem. Nie ma Armii Czerwonej – zostali tylko KOLABORANCI Rosjii i Niemców oraz V kolumna Żydów i Niemców udjących  pod zmienionymi nazwiskami Polaków.

NADCHODZA W CIAGU ROKU WYBORY PREZYDENTA.

IDZCIE DO URN WYBORCZYCH – WYBIERZCIE POLAKA NA PREZYDENTA.

PARTIE „POLITYCZNE” KOLABORANTÓW JUŻ  SIĘ KONCZA. ORGANIZUJCIE  KOMITETY WYBORCZE.  ICH STRACH  PRZED REFERENDUM JE5T DOWODEM, ŻE NIKT NA NICH NIE GŁOSUJE – OD 1947 ROKU- OD WYBRÓW „3X TAK”- WSZYSTKIE WYBORY W POLSCE BYŁY I  SĄ FAŁSZOWANE - NALEŻY GŁOSOWAĆ I PRZYPILNOWAĆ LICZENIA GŁOSÓW!!

                                                                                             Wydawca