POLSKA  OSKARŻA  KATÓW

Inz. Jerzy Skoryna

 Polska przeżywalna monarchie, niewolę, Niepodległy i Suwerenny byt w pięknym okresie międzywojennym, II Wojnę Światową, po której przyszły niewolnicze reżimy o różnych numerach  RP, włącznie z PRL.

Obecnie nad Polska wiszą ciemne chmury izraelskich żądań, jakichś tam „odszkodowań” 65 miljardów dolarów USA, za „szkody poniesione w Polsce” z okresu II Wojny Światowej. O tym w polskojęzycznej prasie jest cicho, „jak makiem zasiał”. Poplecznicy tych obłąkanych zádañ siedzą, „jak mysz pod miotłą!, czyhając tylko jak niemoralni skorumpowani „posłowie” i ich towarzysze zdrajcy, wraz z niepolskimi elementami, ogłoszą „ustawę” o zapłacenie żydowskim organizacjom te 65 miliardów dolarów „odszkodowań”, które dzisiaj juz te pogańskie zródla powieszając na sume 115 miliardów, włączając w to sąsiednie nam narody.

O ile takie szkody sa mozliwe do określenia, bo narazie nie ma konkretnych nawet osób, jako rzeczywistych i prawnych wlascicieli, to te niby to „odszkodowania” muszą być zapłacone przez SPRAWCÓW obecnego stanu rzeczy po II Wojnie Światowej, co bezsprzecznie jest wiadome, że tymi sprawcami, sa Niemcy i Rosja, obydwa narody bedące SPRAWCAMI kataklizmu II Wojny Światowej.

Organizacje izraelickie, które przegrały sprawę „odszkodowań” w sądzie nowojorskim, kierują wszystkie swoje ataki na Polskę, zamiast na Niemcy i Rosję, bo wiedzą że rządy tamtych państw, obronią sie prawnie, natomiast w Polsce, pozostałe zgnilizny po PRL, związane z izraelską hołotą,  myślą, ze potrafią wyłudzić te pieniądze, ZNIEWALAJĄC ekonomicznie Naród Polski, robiąc z niego niewolniczą siłę pociągową. Prawi i kulturalnie Izraelici zdaja sobie sprawę, że te żądania żydowskich szumowin sa bezpodstawne, lecz jak to bywa obecnie na tym świecie, że brudy wypływają na wierzch i one dzisiaj rządzą dużą częścią świata...

Aby odwróci uwagę od tego kloacznego geszeftu, zostały zorganizowany widowiska „oskarzeñ” na dygnitarzy Kosciola Katolickiego, aby przy jednym ogniu, upiec dwie, lub trzy, albo więcej pieczeni – rozbijając przy okazji Kościół Katolicki.

Do tego również ma posłużyć temat „lustracyjny”, jak i poprzednio wywołane dyskusje aborcyjne.

Doskonale sobie zdajemy sprawę z tych niecnych zakusów na dobre imię Polski i na dobro narodowe.

Musimy asie obronić! Mamy wielkiego i potężnego sprzymierzeńca, wypróbowanego od przeszło tysiąca lat! Mamy Kościół Katolicki!

WSPÓLNIE z tym Sojusznikiem musimy MASOWO i PRAWNIE oskarżyć WSZYSTKICH katów Narodu Polskiego za dokonane mordy, tortury i znęcania jakie zostały dokonane na Narodzie Polskim. Wszyscy od Wandy Wasilewskiej, Bieruta, Rokosowskiego, Rózañskiego, aż do ostatniego kata „przesłuchującego” śledczego w biurach SB, UB, ZOMO i t.p.

Właśnie Ci, którzy zostali ZMUSZENI do niby to „współpracy” z SB, ZOMO, UB i tym podobnymi kryminalnymi szajkami, o znęcania się fizyczne psychiczne, materialne, ´posługująca sie również  innymi środkami represyjnymi, aby ofiary tych bezbożników podpisywaly swistki, godne papieru higienicznego, zmuszając do „współpracy z tymi obcymi Polsce kryminalistami! Nie wiem, czy do takiej „współpracy” zostało ZMUSZONYCH 10, 100, czy więcej tysięcy obywateli polskich. To wlanie Ci POSZKODOWANI na ciele i duszy, powinni wystapic sądownie o ODSZKODOWANIA i PRZYKŁADNE UKARANIE tych katów, za gwałcenie indywidualnych, narodowych i socjalnych PRAW LUDZKICH.

Uważam, że nie ma czego sie wstydzić, ponieważ w takiej beznadziejnej sytuacji, jaka panowała w PRL,  podpisywanie takich świstków, niby to „dokumentów” równało się z WŁASNA OBRONĄ. W OBRONIE WLASNEJ, to PRAWNIE można nawet zabić NAPASTNIKA, a podpisanie swistka papieru nie może być uznane za „przestępstwo”, bedace podpisane wymuszone przez gwałt przez atakującego Ubeckiego zbira.

Czy byłoby możliwe, aby w latach dwudziestych i trzydziestych, ktoś z obecnie oskarżanych „donosicieli” DOBROWOLNIE zgłaszałby sie do policji, ofiarowując sie jako donosiciele. Po pierwsze nikt tego by nie zrobił, a gdyby sie znalazł taki osobnik, to już w samym komisariacie byłby wyśmiany i skierowany do domu wariatów.  No bo, co by donosił?

„Donosiciele” z czasów PRL sa OFIARAMI tego systemu narzuconego  Polsce przez brutalną siłe, a nie „zdrajcy”, chyba że, byłby w tym „zawodzie” OCHOTNICZO  z  WOLNĄ WOLĄ, a takich POLAKÓW to chyba nie było wielu!

Uważam, że taka obrona, oskarżająca każdego z osobna  katów i sam reżim PRL, jako kryminalnych  sprawców terroru i łamania Praw Ludzkich, z pewnoscia oczyści atmosferę, wiele waśni, spornych punktów, niesłusznych oskarżeń, podejżeñ, oraz oplotkowywanych domysłów.

Równoczesna akcja przedsiewzięta na poziomie  od najmniejszych komórek życia społecznego, to jest zaczynając od zebrań sąsiedzkich, oczyszczania władz powiatowych, pózmiej wojewódzkich, kończąc na ukształtowaniu wszystkich władz w całym Kraju.

Co do lichwiarskich rozczeñ organizacji izraelskich, to JUŻ TERAZ, NATYCHMIIAST, MUSIMY INTERWENIOWAĆ, TAK U WŁADZ RZŁDOWYCH, JAK I PRZED CZLONKAMI SEJMU i SENATU, O BEZZWŁOCZNE USUNIĘCIE Z DEBAT JAKICH KOLWIEK ŻĄDAÑ, CZY NAWET INSYNUACJI O ZAPŁACIE WYSSANYCH Z PALCA, NIEDORZECZNYCH   ODSZKODOWAÑ.

Tak jak to było w latach międzywojennych, tak i teraz musimy zdobyć dla Polski rzeczywistą wolność, niepodległość i suwerenność!

Jest już najwyższy czas postawić przed sądem  oskarżając wszystkich katów Narodu Polskiego, przykładnie karząc tych złoczyńców, począwszy od kryminalnych, a skończywszy na politycznych i ekonomicznych, cuchnących elementów wrogich Polsce, przybyłych z zagranicy i pracujących dla zagranicznych wrogów naszej Ojczyzny!