PRZYGOTOWANIA DO OCZERNIANIA PAPIEŻA JANA PAWLA II

INZ. JERZY SKORYNA

 

Media meksykańskie w tych dniach doniosły, ze w Polsce jedna gazeta opublikowała, ze SB i inne „służby”, szpiegowały i zbierały materjaly o Ojcu Swietym, Jana Pawla II, od przeszło 40 lat, to jest od mlodzieńczych lat i jako juz seminarzyste, az do samej śmierci. Według tych wiadomości, to na ten temat jest juz zebranych juz DZIEWIECDZIESIAT KILOMETRÓW równych „dokumentów”.

Co sie kryje za ta „sensacyjna wiadomością”, podana teraz, a nie w poprzednich latach?

To co widzieliśmy od pierwszych „oskarżeñ”, począwszy od Ks. Pralata Konrada Hejma, az do Ks. Kartynala Stanisława Dziwisza, jest to kampanią przygotowana i opracowana przez bezbożników, ludzi obcej nam wiary, narodowasci, rasy,  zjednoczeni z innymi wrogami Polski.

Inne „oskarzemia” opublikowane przez poznańskiego brukowca, ze Ks. Kardynał Stanislaw Dziwisz nie przekazał Ojcu Swietemu listów oskarżających ksórzy katolickich o pederastje, kryjąc ich przed Ojcem Swietym.

Przeanalizujmy te „poważne oskarżenia”, rzucane przez brukowca poznańskiego.

Jest naprawdę rzecz godna uwagi i podziwu, ze brukowa mala gazetka, miala dostęp w przeciągu wielu lat do korespondencji otrzymywanej w Watykanie. Co więcej wiedziała co zawiera każdy list i co więcej wiedział ten brukowiec, jaka korespondencja był doręczana, a która nie Ojcu Swietemu.

Rzeczywiście taki wywiad jest godny podziwu, którego personel może być zakontraktowany za „grube pieniądze” przez inne sluzby szpiegowskie począwszy od Izraela, Rosji i skończywszy na St. Zjednoczonych.

Zapytuje, czy taki brukowiec z Poznania, może mieć takie mozliwosci szpiegowskie? Zapewne redakcja wiedziała, ze te „wiadomości” zawarte w niedoleczonej korespondencji,nie zostały ustnia przekazane Ojcu Swietemu, ani to, ze Papież nic o tym „nie wiedział”, pomimo ze, cala prasa szeroko podawała  te „sensacje”m podając szczególy i nazwiska. Na zdrowy rozum jest to niemożliwe! Jednie co pozostaje pewnego, to jest stwierdzenie, ze tzw brukowiec jest na soldzie bezbożnych obrzezanych wrogów Polski, a te „sensacyjne wiadomości”, zostały wyssane z palca w wojnie przeciwko Kosciolowi Katolickiemu i wszystkim Katolikom, a w szczególności polskim. Polska jest głównym filarem katolicyzmu w obecnej Europie, co w opinii naszych wrogów, jest bardzo niezdrowe dla „laickiego postępu” Europy, wlacznie z pogañską Unia Europejska, która ma swoje interesy  skierowane na wzbogacanie i tak juz bogatych państw kosztem, dopiero co wlaczonych kraii do UE.

Atak na Ks. Kardynał Stanisława Dziwisza, jest dalszym ciągiem, coraz bardziej rozwijającej sie ofensywy pogańskiej skierowanej na na wysoka hierarchię Kosciola Katalickiego, celem odciecia kleru od wiernych i zniszczenia tak Kosciola Katolickiego a następnie Narodu Polskiego.

A co maja wspólnego „dokumenty” szpiegowski o dlugosci 90 km., o Ojcy Swietym?

Odpowiedz jest bardzo prosta. Przygotowuje sie Polaków i świat cały do jakich „rewelacji”, które beda miały na celu:

1.- Przeszkodzenie na wyniesienie na ołtarze Ojca Swietego, Jana Pawia II, co bez wszelkich wątpliwości, wzmocni wiernych w swojej wierze i jeszcze bardziej zlaczy ich z Kosciolem Katolickim.

2.- Ci sami nieprzyjaciele katolicyzmu i Polski, chcą przedstawić Ojca Swietego, Jana Pawla II w możliwie jak najgorszym świetle, aby tak katolicy na całym swieiece, jak i inni ludzie, mający pozytywne opinie o Janie Pawle II, opuścili te uczucia i ODWRÓCILI SIE OD NAUCZAÑ, tego Wielkiego Papieża, który bardzo skutecznie walczył z niesprawiedliwością, bałwochwalstwem i wszelkimi dykta turami, oraz dzikim materializmie.

3.- Stopniowe wszczęcie przesladowañ, nie tylko Kosciola Katolickiego, lecz wszystkich odmian chrześcijaństwa, co możemy juz zaobserwować w Europie i St. Zjednocznych.

4.- Przez zlikwodpwanie Polski Katolickiej, Naród Polski stanie sie ludzkim zbiorowiskiem, bez zadnej ideologii, zniwelowany do rangi  garstki niewolników, w morzu napływu ludności innej rasy i judaszowych wierzeń.

Jest rzecza NIEZWYKLEJ WAGI i NATYCHMIASTOWEJ potrzeby, oraz akcji, postawić przed niezaleznym sadem WSZYSTKICH KATÓW  Narodu Polskiego w rodzaju Rózañskiego i innych oprawców, zyjacych wygodnie w Polsce i za granica. Ci ludobójcy sa odpowiedzialni za „WSPÓLPRACE”,  zniewolonych psychicznie, ekonomiczni i fizycznie ludzi, BEDACYMI  OFIARAMI tych zloczyñców.

Wszyscy poszkodowani i zmuszeni do takiej „współpracy” powinni JUZ TERAZ, ZARAZ i NATYCHMIAST, oskarzyc tych bezdusznych oprawców o znęcanie sie i tortury w celu wymuszenia w takiej czy innej „współpracy”.

Jest rzecza tez niezbedana uznanie PRL jako byle państwo kryminalne, komunistyczne, a partie polityczne, uznać je jako zbiorowiska zloczyñców, wraz z nielegalmym sprawowaniu swoich „obowiązków”, wobec kryminalnego państwa PRL.

Obecne „oskarżenia”, „sensacje”, „dokumentuje, obciazajace”, sa akcjami WROGÓW POLSKI Z KTÓRYMI MUSIMY WALCZYCH NA WSZYSTKICH FRONTACH WALKI!

Ci osobnicy dążą do oczernienia pamięci Ojca Swietego Jana Pawla II, zniszczenia Polski i Kosciola Katolickiego. Tych wrogów musimy publicznie osądzić, przykładnie ukarać i poslac ich do samego piekła, PO ZA GRANICE POLSKI! Tam skład przyszli, lub skąd otrzymują rozkazy, lub sprzyja tym, czy tez innym wrogom Polski, od Nowego Jorku po Londyn, Paryż, Moskwę i Jerozolimę!

Panie Obroñ Polskę od tych nieszcześć!