Czy nadal pogoda dla Żydów ?

 

Tytul Hemingway'a „Komu Bije Dzwon" („For Whom The Bell Tolls") stal się symbolicznym wyrażeniem. Izrael Shamir, izraelski dysydent, użyl tego tytulu w artykule, ktorego mottem jest: „David Irving zostal uwięziony za nie uznawanie wyższości Zydów". Jak wiemy brytyjski historyk David Irving, próbowal udowadniać, że „nie bylo komór gazowych w Oświęcimiu". Obecnie już tego stanowiska on nie podtrzymuje, ale zostal ukarany wyrokiem trzech lat więzienia przez sąd we Wiedniu za to, że kiedyś napisal tak w książce jak i, wedlug Shamira, „za brak szacunku wobec żydów".

Z tonu artykulu Shamira wynika, że bliskim tłumaczeniem na polski, byloby „Pogoda dla żydów, czy podzwonne" Shamir podkreśla, że koncept „żydowskiego holocaustu, jako jedynego przestrzeganego dogmatu w świeckiej Europie" nie ma wiele wspólnego z Drugą Wojną światową i zbrodniami popelnionymi w jej czasie. Dogmat ten opiera się, na skutecznym żądaniu przez żydów, uznania ich wyższości i wyjątowości o czym jest napisane w starozakonnych tekstach modlitw, do dziś wymawianych.

Dziś można bezcześcić Chrześcijaństwo lub Islam, ale nie Judaizm. Można poniewierać cierpienia Polaków i innych, ale nie wolno mieć brak szacunku dla cierpienia Zydów, wedlug żydowskiej kontroli umyslów, za pomoą mediów i zakulisowych zabiegów.

„śmierć Chreścijaństwa" jest ulubionym tematem niektórych autorów żydowskich, a teraz, wedlug Shamir'a, wyrok na David'a Irwing'a, zadal fatalny cios świeckiej zachodniej cywilizacji, wkrótce po „swobodnych" przedrukach karykatur ubliżających mahometanom w prasie zachodniej. W 1962 roku pismo „Look" oglosilo wywiad z zalożycielem państwa żydowskiego Dawidem Ben Guriońem, w którym to wywiadzie przepowiadal on, że w 1987 roku będzie rządzil jeden światowy rząd i że w Jerozolimie będzie dzialal „religijny najwyższy sąd nad ludzkością" obok pomnika „zjednoczenia świata przez żydów."

Najwyraźniej Ben Gurion pomylil daty, ale Knesset w Izraelu formalnie stwierdzil, że przestępca przeciwko żydom, gdzieby nie mieszkal i gdzieby nie „zgrzeszyl" przeciwko żydom, ma być pociągnięty do odpowiedzialności przed sądem kontrolowanym przez żydow. Tak więc ta ustawa Knesset'u stwierdza prawo żydów do wladzy nad światem i zaprzecza suwerenność wszystkich państw, z wyjątkiem Izraela. Wedlug Shamir'a żadne państwo nie zaprotestowalo przeciwko temu „prawu żydowskiemu," dzięki taktyce stopniowego narzucania tego prawa przez Zydów innym państwom.

Zydowska dziennikarka pisma Haaretz, Amira Hass, przyrównala taktykę Izraela wobec Palestyńczyków, do uśmiercania żaby: „Jak w rzucisz żabę do wrzącej wody to wyskoczy i uratuje się. Natomiast kiedy żaba plywa w letniej wodzie, stopniowo podgrzewanej, to przyzwyczaja się do rosnącej temperatutry i w końcu da się zabić wrzątkiem." Podobny w skutkach ma być stopniowo coraz bardziej surowy system kontroli Izraela nad Palestyńczykami, wedlug Amiry Hass, cytowanej przez Shamir'a.

Polski sąd skazal masowego mordercę Solomona Morela za torturowanie i osobiście zabijanie ludzi w obozie w powojennej Polsce, ale Izrael chroni go i odmawia wydania go polskiemu wymiarowi sprawiedliwości. Wszyscy żydowscy zbrodniarze, ktorzy są w Izraelu, znajduja się poza zasięgiem prawa krajów, w których popelnili zbrodnię. żydowska organizacja„Khabad," sekty Lubawicz'ów walczy, żeby „żaden żyd nie odslugiwal kary w więzieniu gojów." W tym celu „Khabad" używa lapówek i „perswazji" żeby uzyskać zwolnienie każdego żyda-kryminalistę i zorganizować wyjazd żydowskiego kryminalisty do Izraela. Urodziny zalożyciela „Khabad'u" obchdzi sie w USA jako „dzień szkoly" („education day"), wedlug Shamira.

Shamir opisuje wiele bezkarnych zbrodni dokonywanych na Palestyńczykach przez żydów w Palestynie i dla kontrastu cytuje dyrektorkę Instytutu Studiów Wspólczesnego Anty-Semityzmu i Rasizmu," Diane Prat że: „Irving'a nieszczerze kaja się w sądzie ze strachu przed wyrokiem, potencjalnie 10 lat więzienia." Wszelkie starania żeby postawić przed sąd Ariela Sharońa spelzly na niczym, mimo jego odpowiedzialności za masowe mordy Paletyńczyków w Libanie. Natomiast żydzi wnieśli skargę do sądu w Hadze przeciwko prezydentowi Iranu, Mahmoud'owi Ahmadinejad'owi o nawolywnie do „ludobójstwa" żydów.

Na pytanie „Czy nadal jest pogoda dla żydów" Shamir odpowiada, że już dzis rządzą Mędrcy Syjonu, jak to widać po wyroku w Austrii, mimo tego, że Irwing odwolal swoje zaprzeczenia istnienia komór gazowych w Oswięcimiu. Natomiast świątynia żydowska będzie odbudowana na miejscu wielkiego meczetu al Asque w Jerozolimie, „po zbliżającym sie ataku na Iran," kpi Izrael Shamir.